Методична розробка Бінарного уроку Узагальнення та систематизація знань з теми: «Опора і рух» Урок з біології та фізичної культури для 8 класу Кадубінський Микола Миколайович - учитель біології Панченко Дмитро Ігорович – учитель фізичної культури ТЕМА: Узагальнення знань з теми «Опора та рух». МЕТА: Актуалізувати та узагальнити знання про будову, функції та властивості опорно-рухової системи; показати значення рухової активності для здоров ’ я людини та її гармонійного розвитку; р...
Популярні дописи з цього блогу
конспект уроку біології на тему Значення риб у житті людини. Рибне господарство. Охорона риб.
ТЕМА: Значення риб у житті людини. Рибне господарство. Охорона риб. МЕТА: На основі вже наявних знань і особистого досвіду розвивати уявлення учнів про значення риб у житті людини; розглянути вплив діяльності людини на життя риб; підвести до висновку про необхідність охорони риб, раціонального використання й відновлення рибних багатств. Обладнання: підручник «Біологія», робочий зошит, картки, комп’ютер, м/м дошка. Хід уроку Організаційний момент - Привітання з учнями класу; - Відмічання відсутніх; - Роздавання карток. Актуалізація опорних знань Оголошення теми і мети уроку (слайд 1) Перш ніж вирушити, нам потрібно перевірити, чи всі учні готові працювати для цього проведемо «Бліц турнір» (слайд 2) 1. До якого типу належить надклас Риби? (Тип Хордові) 2. Які к...
«Шляхи вдосконалення якості підготовки учнів з біології шляхом впровадження інтерактивних методів навчання»
«Шляхи вдосконалення якості підготовки учнів з біології шляхом впровадження інтерактивних методів навчання» Застосування вчителем інтерактивних технологій навчання змінює звичну для учня с и туацію навчання, характер його діяльності, ставить його в іншу позицію: учень перестає бути «пасивною посудиною», в яку «вливають чергову порцію знань», а стає активним учасником навчання. Нова форма розташування меблів у класі змінює звичні уявлення учнів про порядок, позбавляє можливості використання звичних схем діяльності та створює ситуації невідомого, змушує адаптуватися до нових умов. Зміни в заняттях, викликані застосуванням інтерактивних технологій, потребують від учня «просування в невідомому просторі». Для того, щоб процес адаптації до нових технологій розпочався та пройшов успішно, я організовую навчальний простір за такими схемами. Схема розташування меблів за формою «...





Коментарі
Дописати коментар